Туристическое страхование.Страхование туристов и путешественников.
Як застраховать себе,свою жизнь ,здоровье своїх близьких виїжджаючи за кордон?
 Туристическая страховка включена в стандартний туристический пакет, але если Ви подорожуєте самостійно, то такий туристический страховой полис Вам необхідно оформити самостійно. Оформлення туристической страховки є обов'язковим згідно із законодавством України, крім цього, Вам при оформленні візи в посольстві обов'язково потрібно буде пред'явити туристическую страховку . Як відомо, у багатьох країнах без туристической страховки вам просто не нададуть такую услугу,как страховая медицинская помощь . Варто пам'ятати, що за кордоном ціни на медичне обслуговування і ліки в кілька разів перевищують українські. Разом, без туристической страховки за кордон потрапити просто неможливо.
Нюанси, які варто знати при оформленні туристической страховки: 
 Страховий туристический полис найчастіше не передбачає стоматологічну допомогу та послуги гінеколога. Наприклад, якщо ви раптом себе погано відчули на середземноморському пляжі, необхідно викликати місцевого лікаря. Це обійдеться вам в 100-300 доларів. Фахівець повинен оглянути вас, поставивши діагноз. І тільки після цього можно дзвонити в страхову компанію в который был куплен полис туристического страхования. Страховая компанія повинна відшкодувати вам усі витрати при підтвердженні страхового випадку лікарем.
За кордоном тримаєте туристический полис в зоні досяжності. Врахуйте, що кожна страхова компанія має цілодобову службу підтримки, куди необхідно телефонувати при настанні страхового випадку. Номер телефону зазначений у страховому полісі.
Страхование туристического багажу
 Як стверджує статистика, ніхто не может бути на всі сто впевнений, що на шляху в далекі країни його валізу \ сумка не пропадуть, не стануть здобиччю злодіїв або не зіпсуються разом з речами через халатність перевізника. Вартість туристического страхования "чемоданов" залежить від терміну дії договору. Клієнт самостійно оцінює вартість своей клади, то є встановлена клієнтом сума і є страховою сумою за договором туристического страхования.
Згідно умов договору, страхова компанія відшкодовує туристам и путешествующим втрати, завдані псуванням його валізи \ сумки через:
*пожежі;
*удару блискавки;
*стихійних лих (бурі, зливи, повені тощо);
*крадіжки багажу.
 Більшість страховых компаний беруть на себе ризик затримки багажу з вини перевізника. Страховая компания  зобов'язується компенсувати туристам , чий чемодан «застряг в дорозі», непередбачені витрати, пов'язані з покупкою тимчасово недоступних необхідних предметів - зубної щітки, рушники и т.д.
Виплати передбачені при повній втраті багажу \ його істотному пошкодженні.
Відпочинок або спорт
  В Україні стрімко розвивається активний туризм. Часто це види відпочинку, пов'язані з водною стихією, такі як рафтинг - спуск по річці на катамаранах, плотах чи спеціально обладнаних човнах - рафтах, каньонінг - перехід на байдарках і каное по каньйону гірської річки, каякінг - пересування по воді за допомогою спеціальної човни - каяка. Багато охочих займатися гірським туризмом (подорож гірськими стежками), спелеологією (вивчення печер), спелестологію (вивчення підземних споруд), скелелазінням, дюльфером (спускання за допомогою страховочной мотузки та кріплення).
 Для отримання виплат по «активному» полісу необхідні наступні документи:
*оригінал договору туристического страхования
*протокол \ довідка офіційного органу, які б підтвердили факт і обставини події
*документи про оплату медичних послуг (если такі застрахований оплатив сам)
*довідка\ виписка з мед. установи, який містить діагноз, результати досліджень, призначення і т.д.
*документи, які ідентифікують заявника на страховую виплату
 Крім того, при страховании туристов и путешественников від нещасних випадків, необхідні:
*довідка і свідоцтво про смерть
*документ, що підтверджує право на спадщину
Треба чи ні
 Життя завжди дорожче навіть самих великих грошей. І если ви не можете всидіти на одному місці: вас вабить дорога, гори, швидкі ріки і таємничість підземного світу, тоді оформляйте «активний» поліс. Врахуйте, що це не тільки розмір виплат (страхування від нещасного випадку), але і оперативна допомога на відпочинку, під час якого навіть не закрадається думок про безпеку. Домовившись із страховою компанією про «спортивному розширенні» ви гарантовано, одержите виплату, отримавши травму на відпочинку.
Що не оплатять?
 Купуючи туристический полис страхования, скрупульозно вивчите договір. Поцікавтеся, які обмеження, встановлює страхова компанія на виплати по тому чи іншому страховому випадку. Повторимося, що не всі туристические поліси покривають стоматологічні і гінекологічні послуги, сонячні опіки. Обов'язково варто уточнити адресу медзакладу, в яке вас репатріюють в разі хвороби. Пам'ятайте, оплата зв'язку з представниками страховой компанії не включена у вартість поліса. А телефонні переговори за кордоном, як ви розумієте, можуть вилитися в кругленьку суму.
 Щоб уникнути різночитань деякі страховые компанії максимально детально описують те, за що вони платити не збираються, включаючи в договір згадки про участь "у скачках, авто-мотогонках, стрибках з еластичним канатом". Врахуйте, що страховщик має право сделать отказ от страховых выплат , якщо при укладенні договору туристы и путешественники не повідомив страховщику про всі відомі йому обставини, що мають значення для оцінки страхового ризику. Наприклад, він не вказав, що буде кататися на гірських лижах або займатися дайвінгом. Іншими словами, страховая компанія залишає за собою право не оплачувати наслідки будь-яких ризикованих дій клієнта, якщо він не попередив про них заздалегідь, а страховим випадком буде вважатися лише те, що зазначено в туристичесом договорі страхования. Таким чином, якщо ви, раптово вирішили змінити "овочевий" відпочинок на активний, вам не пощастило, і ви отримали травму, однозначно говорити про те, що вам вдасться повернути свої гроші не можна.
Пастки в договорах страхования туристов
 У деяких випадках, страховщик може «відфутболити» клієнта навіть при явному страхову подію. Для цього в туристических договорах передбачені численні «пастки», якими може скористатися відділ врегулювання збитків страховой компанії, щоб не платити відшкодування. Наприклад, «Мои Страховые партнеры» не покривають збитки, завдані шкідниками (наприклад, гризунами), \ рідинами, включаючи кислоти, фарби, аерозолі, ліки. Тобто, якщо при перевезенні сумку прогризе миша з багажного відсіку, або якщо валізу випадково обіллють фарбою, то компенсувати збиток компания не стане.
 Страхование активного туристического відпочинку не може гарантувати вам повного захисту. Все одно необхідно буде дотримуватися деяких правил. Так, не покриваються витрати по випадках, що виникли в результаті занять гірськими лижами і сноубордом під час катання \ спуску на трасах, не призначених для спусків з встановленими тимчасовими або постійними заборонами. Також не покриваються витрати по туристическому полису в результаті занурень на глибину більше 40 метрів або без сертифіката (крім випадків навчальних занурень з метою отримання сертифіката), а також у разі використання при зануреннях розведених киснем сумішей. Виключаються також випадки занять рафтингом без необхідного захисного обладнання, а також у місцях, визнаних на момент сплаву небезпечними через складні метеоумови.
  Більш детальну інформацію, що стосується туристического страхования , ви можете отримати у нас в офісі,-попередньо зв'язавшись з нами.

<<Автополис.Страхование без переплат >>