Какие страховые компании продают полис ОСАГО в Крыму ?

Поки лише 11 страховых компаний планують продавати ОСАГО в Криму , підрахував Російський союз автостраховиків . А поліси для регіону замовили тільки РСТК , « Московія » і « Північна скарбниця ».
На кінець квітня 2014 в Криму готові працювати лише 11 російських страховиків ОСАЦВ , точно не планують працювати ще 66 компаній , поки не визначилися ще 10 , свідчать дані зі звіту Російського союзу автостраховиків до свого президії. Відповідно до закону про перехідний період для Криму і Севастополя на території півострова вже заборонено продаж українського аналога ОСАГО - ОСЦПВ , але ці поліси дійсні до 1 січня 2015 р. А от поліс ОСАГО в Криму буде досить дешевим . ЦБ і РСА вирішили , що територіальний коефіцієнт в Криму складе 0,6 , бонус- малус - 1 . У більшості російських регіонів територіальний коефіцієнт вище 1 .

Щоб почати працювати з ОСАЦВ в Криму , компанії повинні гарантувати РСА , що відкриють філії на території півострова протягом двох місяців. Але компанії не зможуть отримати для реалізації в регіоні більше 200 000 бланків ОСАЦВ на квартал. Поліси «під Крим » не отримають компанії , що знаходяться в п'ятій групі ризику РСА - « стоп -листі » на видачу бланків , пояснює співрозмовник «Ведомостей» в РСА .
Компаній , готових приступити до роботи і надіслали гарантійні листи про відкриття філій в Криму і Севастополі , тільки п'ять , випливає з презентації: «Росгосстрах » (найбільший гравець на ринку , збори по ОСАГО в I кварталі - 8,4 млрд руб. ) , « Московія » , МРСК , РСТК і« Північна скарбниця ». Три з них навіть встигли оформити заявки на отримання бланків ОСАЦВ спеціально для продажу в Криму : 10 000 запросила РСТК , 9000 - « Північна скарбниця » , 7000 - « Московія ». За даними МВС Росії, зараз на півострові зареєстровано 829000 одиниць автотранспорту.

Представник « Росгосстраха » говорить , що компанія не має в Криму ні філій , ні представництв , ні офісів продажів. « Питання їх відкриття вимагає часу на опрацювання » , - додає він, не коментуючи терміни. А ось « Північна скарбниця » вже працює в Криму , каже її гендиректор Олександр Меренков : «Наші філії вже приступили до роботи з кінця квітня».

Крім російських компаній укладати в Криму договори може сам РСА і українські страховики , які отримали дозвіл ЦБ. Поки це лише дві компанії , повідомляє РСА , не розкриваючи їхніх назв. Щоб отримати доступ на місцевий ринок , вони повинні представити письмове підтвердження ЦБ права на продаж ОСАГО , дані про договори страхування за 2013-2014 рр. . , А також укласти протягом двох місяців договір з РСА і компаніями , які будуть представляти їх інтереси на території інших регіонів Росії. « Це вкрай нешвидка процедура , все дуже затягнуто » , - скаржиться представник однієї з українських компаній, що побажали її пройти. Самому РСА ще належить вибрати компанії , які працюватимуть уповноваженими представниками спілки в Криму.

             Украина , г. Днепропетровск 
                         ул.Титова , 11
                     ул.Мониторная,10
                   +38 (050) 172-77-79
              e-mail: avtopolic@gmail.com