Страховщики обрали нового керівника Моторного Бюро
Віталій Хомутиннік вийшов з Координаційної ради МТСБУ

26 березня 2014 , на засіданні Координаційної ради Моторного ( транспортного) бюро України генеральним директором МТСБУ була призначена Наталія Гудима , до сьогоднішнього дня обіймала посаду голови Ліги страхових організацій України . Тимчасово виконував обов'язки генерального директора Бюро Вадим Загребной , 17 березня написав заяву «за власним бажанням» , на даний момент знаходиться у відпустці.
« Вибирати було з кого : Наталю Гудиму представили як« узгоджену кандидатуру »від всього ринку , - розповів « Вістям » глава правління СК« «Княжа Вієнна Іншуранс Груп » Дмитро Грицута. - На мою пропозицію спочатку провести загальні збори МТСБУ , а потім вибирати гендиректора , сказали що ЛСОУ представляє переважну частину всього ринку , тому такої необхідності немає. Рішення було прийнято 8 голосами « за» із 9 присутніх ».

Координаційної рада МТСБУ з сьогоднішнього дня очолює народний депутат Андрій Пінчук. Як стало відомо « Вістям» , Віталій Хомутиннік вийшов зі складу коордради МТСБУ і був звільнений з посади його голови , яку займав , в общем- то , не зовсім законно. Головою ради має бути або голова фінансового комітету ВР або представник цього комітету , а Хомутиннік очолює податковий комітет Ради. Звільнене місце в Коордрадою зайняв депутат від БЮТ Вадим Меріков , який опинився в парламенті 15 березня, після того , як Рада припинила повноваження народних депутатів Арсенія Яценюка і Степана Кубіва .

За словами Наталії Гудими , вона не має наміру зберігати посаду президента ЛСОУ і наполягатиме на обранні нового керівника об'єднання . До цього моменту функції управління Лігою страхових організацій України візьме на себе глава Ради ЛСОУ Олександр Філонюк.

Новопризначена глава МТСБ вважає своїми першочерговими завданнями розробку законодавчих змін для запобігання демпінгу на страховому ринку , а також створення централізованого фонду страхових виплат.

Хоча учасники ринку вважають , що варто було б почати з іншого . « Поміняти складу Координаційної ради , виключивши з нього депутатів і ЛСОУ , це , по-перше . По-друге , провести розслідування щодо розтрати фондів Бюро та перевищенню кошторису. По-третє , скоротити витрати Моторного бюро на 50 %. Решта - потім » , - підкреслила в розмові з« Веста » генеральний директор Української федерації страхування Галина Третьякова

             Украина , г. Днепропетровск 
                         ул.Титова , 11
                     ул.Мониторная,10
                   +38 (050) 172-77-79
              e-mail: avtopolic@gmail.com